اخبار و اطلاعیه خیریه سایر فعالیت ها گزارش عملکرد

سیلاب در سیستان و بلوچستان

بسم الله الرحمن الرحیم

در چند روز اخیر بارش شدید باران موجب ایجاد سیلاب در استان سیستان‌ و بلوچستان شده است. با توجه به سردی هوا و وضعیت نامناسب مردم پس از وقوع سیل، امدادرسانی در اسرع مورد نیاز است. همچنین به علت بعد مسافت تا تهران کمک های نقدی جهت خرید اقلام ضرورری از مناطق نزدیک به محل وقوع سیلاب می تواند این امر را تسریع کند.

پس از وقوع سیلاب در استان سیستان‌ و بلوچستان تیم شناسایی فردای سبز شریف پس از طی مسیر طولانی شب پنجشنبه گذشته وارد چابهار #سیستان‌وبلوچستان شد و روز پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ فعالیت شناسایی مناطق و بررسی نیازمندی‌های اضطراری را دنبال کرد.

بنا به نیازهای مناطق سیل‌زده، غرفه جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی از شنبه تا دوشنبه این هفته از ساعت ۱۰/۵ الی ۱۵ روبروی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف دایر می‌باشد. همچنین در دفتر خیابان آزادی فردای سبز جنب مسجد دانشگاه شریف پذیرای کمک های نقدی و غیر نقدی (از پذیرش پوشاک بنا به اقتضائات محلی، معذوریم) شما هستیم.

توجه: به‌دلیل فاصله زیاد تا مناطق سیل‌زده و جهت تسریع کار و کاهش هزینه‌ حمل و نقل اولویت با کمک‌های نقدی می‌باشد.

اقلام غیرنقدی دریافتی عبارتند از:
پتو و وسایل گرمایشی
مواد غذایی فاسدنشدنی
لوازم بهداشتی
از پذیرش پوشاک بنا به اقتضائات محلی، معذوریم.
لینک پرداخت: https://fardayesabz.sharif.ir/charity
شماره کارت:
۵۰۴۱-۷۲۷۰-۱۰۰۶-۳۴۰۰

این صفحه به مرور در حال تکمیل است …


در اولین اقدامات تیم شناسایی فردای سبز یک دستگاه کف‌کش که از اردوی جهادی پلدختر موجود بود را هم با خود به منطقه برد، این کف‌کش جهت کشیدن آبهای منازل مورد استفاده قرار گرفت. با تامین مالی اولیه کمک های بیشتر فردای سبز به مردم سیستان و بلوچستان آغاز می شود.

#گزارش_مهربانی
#همراه_سیل‌زدگان
با شناسایی انجام شده در مناطق سیل زده سیستان و هرمزگان برخی اقلام ضروروی برای خانواده های نیازمندتر این مناطق تهیه و تحویل ایشان شد.

 

💐 با توجه به نیازهای روستاهای محروم در مناطق #سیل‌زده #سیستان‌وبلوچستان، ۲۸ تنور نان‌پزی و ۱۳ تانکر آب با قیمتی بالغ بر ۱۵ میلیون تومان تهیه و تحویل این عزیزان شد.

💐 پس از شناسایی تعدادی از خانواده‌های تنگ‌دست در مناطق #سیل‌زده #سیستان‌وبلوچستان، تعدادی روفرشی برای خانه‌های بدون زیرانداز، و یخچال و فریزر جهت استفاده خانواده‌های فاقد یخچال تهیه و تحویل ایشان شد.
🌺 همچنین با تهیه کابل، دسترسی به برق برای خانواده‌ای که به دلیل دوری از محل تیرهای برق امکان استفاده از وسایل برقی را نداشت، فراهم شد.
🌷 این اقلام با کمکهایی که شما نیکوکاران عزیز جهت سیل‌زدگان اهدا نمودید، با هزینه‌ای بالغ بر ۱۹ میلیون تومان خریداری و تحویل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *