گزارش عملکرد

گزارش: توزیع ارزاق عید ۱۳۹۹

برنامه توزیع ارزاق گروه فردای سبز در کنار سایر فعالیت های گروه، حدودا سالی ۶ الی ۸ بار با کمک های شما خیرین گرامی و با همکاری جمعی از دانشجویان و خیرین در کار تهیه، بسته بندی و توزیع اقلام بین خانواده های نیازمند اجرا می شه (در همینجا لازم به ذکره که شما نیز می توانید در برنامه های آتی با ما همکاری کنید که در آخر این صفحه می تونید راجع به این قضیه اطلاعات بیشتری کسب کنید).

در برخی ایام سال مانند ماه رمضان، عید قربان، شب یلدا و روزهای آخر سال منتهی به عید نوروز کمک به خانواده های نیازمند اهمیت بیشتری پیدا می کنه. چون در حالی که مردم گرم تدارک و خرید برای این ایام خاص و روزهای عیدشون هستن این نیازمندان هستن که به علت بهره مندی کمتر، نیازمند رسیدگی بیشتر ما هستن و ممکنه چشمشون به دست های من و شما باشه. افرادی که ممکنه حتی توی تامین غذای روزانه خودشون با مشکلات جدی روبرو باشن و چند وعده رو یکی کنن.

بنابراین توزیع ارزاق در اعیاد و ایام خاص مثل عید نوروز و ماه رمضان می تونه کمک خوبی به اونها باشه.

بنابراین گروه فردای سبز شریف در راستای برنامه های ارزاق خود در طول سال، جهت تهیه آخرین ارزاق سال ۱۳۹۸ اقدام به جمع آوری کمک های شما خیرین گرامی کرد. در نهایت کمک های نقدی و غیرنقدی شامل اقلامی مانند گوشت، برنج، ماکارونی، روغن، رب، حبوبات، سویا، قند و خرما به ارزشی معادل حدود ۸۰ میلیون تومان تامین شد.

توزیع و اهدا ارزاق از اواخر بهمن ماه شروع شد و بخشی از ارزاق تهیه و توزیع شد اما به علت تعطیلی دانشگاه به خاطر ویروس کرونا کار بسته بندی و توزیع ارزاق مقداری به تعویق افتاد البته در نهایت باتلاش و زحمت دوستان در دو هفته آخر اسفند ماه این کار به اتمام رسید و بسته های ارزاق بین نیازمندان توزیع گردید.

حدودا ۲۵ خانواده از این نیازمندان ساکن چادگان (اصفهان)، ۶۹ خانواده ساکن ایلام، همدان و کرمانشاه، ۳۵ خانواده قم، ۵۰ خانواده کرج، و مابقی ساکن تهران و حومه بودند که در مجموع حدود ۲۶۰ خانواده را شامل شد. .

به طور خلاصه :
ارزش ارزاق توزیع شده
: حدود ۸۰ میلیون تومان
تعداد خانواده های نیازمند: حدود ۲۶۰ خانواده
زمان توزیع
: اواخر بهمن الی پایان اسفند ۱۳۹۸

چطور می تونم در برنامه ی ارزاق کمک کنم:
اول از همه پیشنهاد می کنیم که در کانال های ما عضو باشید که از برنامه های گروه مطلع بشید در اکثر پیام رسان ها ما کانال داریم (به انتهای صفحه اصلی سایت مراجعه کنید).
اگر ماشین دارید می تونید با تکمیل این فرم در توزیع ارزاق و رسیدگی به خانواده به ما کمک کنید.
اگر دانشجو هستید می تونید در کانال باشگاه دانشجویی فردای سبز
عضو بشید و با دوستان دانشجو ارتباط بگیرید .
در تامین مبالغ مورد نیاز هم علاوه بر کمک های خودتون می تونید پیام های گروه رو به دوستان و آشنایان ارسال کنید و از اونها برای کمک و عضویت در کانال های گروه دعوت کنید
.

با تشکر از همراهی شما خیرین گرامی

در زیر تصاویری از برخی مراحل بسته بندی و توزیع ارزاق خریداری شده توسط دانشجویان دختر و پسر و خیرین و دست اندرکاران خیریه فردای سبز نشان داده شده است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *