Logo خیریه فردای سبز شریف
گزارش مالی فعالیت‌های خیریه در خرداد 1403

خیریه فردای سبز شریف با همراهی شما خیرین گرامی در راستای رسیدگی به مناطق محروم و خانواده های نیازمند، اقداماتی انجام می دهد که به صورت ماهانه گزارش مالی مختصری از این فعالیت ها ارائه می گردد:


مسکن نیازمندان:

ودیعه مسکن به مبلغ 565 میلیون تومان و اجاره به مقدار 162 میلیون تومان برای 89 خانواده نیازمند
نکته: مقدار بالای مبالغ رهن  این ماه به جهت زیاد بودن نقل و انتقالات مستاجران بوده است.قربانی 11  راس گوسفند به مبلغ  153میلیون تومان  هزینه درمان به مبلغ 87 میلیون تومان برای 23 موردکمک هزینه زندگی 58 میلیون تومان

بیش از 61 مورد برای رفع نیاز های ضروری خانواده های نیازمند هزینه گردید.اهدای لوازم ضروری زندگی 
مبلغ 40 میلیون تومان برای موارد زیر:

  • لباسشویی 1 عدد
  • یخچال 2  عدد
  • کولر 2 عدد
  • تعمیر کولر و خرید لوازم کولر 5 


جهیزیه 93 میلیون تومان
این مبلغ برای تهیه جهیزیه دو نو عروس نیازمند هزینه گردیده است.ارزاق 
مبلغ 117 میلیون تومان برای تهیه 200 بسته ارزاق هزینه گردید و بعد بسته بندی توسط دانشجویان فعال خیریه، توسط فعالین خیریه به دست نیازمندان رسید.
مشروح این فعالیت را می توانید با مراجعه به گزارش ارزاق خرداد 1403 مشاهده نمایید.آموزش دانش آموزان نیازمند 13 میلیون تومان

این مبلغ برای ایاب و ذهاب دانش آموزان از محل زندگی به دانشگاه شریف و بالعکس،ثبت نام دانش آموزان نیازمند در مدرسه، پذیرایی و... هزینه گردیده است.

 


توجه:
قابل ذکر است که همه این پرداختی ها ماحصل کار اجرایی و بررسی و شناسایی خانواده های نیازمند متعددی است که توسط تیم اجرایی فردای سبز صورت می گیرد. خیرین گرامی می توانند از طریق این لینک در تامین هزینه های اجرایی سهیم باشند.