Logo خیریه فردای سبز شریف

طرح‌ها

پیک شادی

قصد داریم که این بار به دیدار کودکان بستری در بیمارستان برویم تا با سرزدن به آنها و آوردن لبخندی بر لب‌هایشان آنها را شاد کنیم.
تاریخ شروع
1402/07/09

اردوی زیارتی دیدار

قصد داریم شرایط زیارت و تشرف حدود ۱۰۰ نفر از اعضای خانواده‌های تحت پوشش خیریه فردای سبز را که اغلب سابقه تشرف به حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نداشته و یا مدت‌هاست به زیارت حضرت نرفته‌اند، فراهم کنیم. شما خیرین بزرگوار می‌توانید از طریق سایت و کانال‌های خیریه در تامین هزینه های این اردو مشارکت فرمایید.
تاریخ شروع
1402/07/07

طرح 220: ودیعه مسکن پدر بیمار و خانواده اش

خانواده ۵ نفره در یک خانه‌ی دربست کلنگی با ۴۰ میلیون تومان رهن و ۷۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه در حاشیه تهران مستاجر هستند و در دو سال اخیر خیریه جهت افزایش ودیعه مسکن به این خانواده کمک کرده است. پدر که ۴۷ سال دارد، دچار نارسایی و تومور کبد شده و از کار افتاده است. مادر ۴۳ ساله در کنار دختر بزرگ با چرخ خیاطی تهیه شده توسط خیریه مشغول به یادگیری خیاطی می‌باشد. پسر ۱۸ ساله خانواده کلاس دوازدهم و دختر ۱۴ ساله هم کلاس نهم است. دختر بزرگ ۲۳ سال دارد سالهاست بخاطر بیماری پدر، ترک تحصیل کرده و به کار خیاطی مشغول است و ماهانه حدود ۵ الی ۶ میلیون تومان درآمد دارد و 2 میلیون تومان هم یارانه دریافت می‌کنند. این دخترخانم چند ماهی است عقد کرده و خرداد ماه امسال، خیریه تعدادی از اقلام جهیزیه وی را تهیه کرد. یارانه خانواده هم ماهانه بابت اقساط سایر اقلام جهیزیه هزینه می‌شود. آخر این ماه عروسی دختر بزرگ خانواده است و دیگر نان آوری ندارند. البته با چرخ خیاطی تهیه شده و آموزشهای دختر بزرگ به اعضای خانواده، فعلا ماهانه حدود 3 تا 4 میلیون تومان می توانند درآمد داشته باشند. مهلت قرارداد به اتمام رسیده و صاحب خانه منزل را نیاز دارد. برای رهن خانه جدید به ۳۰ میلیون تومان کمک نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/07/06

طرح 219: ودیعه مسکن مادر 36 ساله و پسرش

مادر 36 ساله به همراه پسر 12 ساله اش در حاشیه تهران مستاجر بود که موعد اجاره به اتمام رسید و با ودیعه ای که دارد نتوانست منزل جدیدی اجاره کند و در حال حاضر در خانه یکی از اقوام زندگی می کند. پسرش کلاس هفتم است. به علت اعتیاد شدید و عدم تعادل روانی همسرش قصد دارد از وی جدا شود. خانم در یک موسسه کار می کند و حدود 4 میلیون تومان درآمد دارد. با توجه به درآمد توان پرداخت اجاره بهای چندانی ندارند. وسایل خانه هم ندارد و تمام وسایل متعلق به همسرش است. برای افزایش ودیعه مسکن و اجاره منزل جدید به 30 میلیون تومان کمک نیاز دارد.
تاریخ شروع
1402/06/30

تهیه لپ تاپ برای یک دانش آموز مستعد

این بار برای ساختن آینده‌ای روشن‌تر برای دانش آموز مستعد نیازمند چشم به یاری سبز شما داریم. این دانش آموز که اخیرا در آزمون مدارس نمونه دولتی پذیرفته شد، در دوره پایتون مقدماتی که تابستان امسال برگزار شد نیز عملکرد خوبی داشت و در دوره پایتون پیشرفته شرکت خواهد کرد، بدیهی است برای ادامه یادگیری نیازمند لپ تاپ می باشد.
تاریخ شروع
1402/06/30

طرح 218: ودیعه مسکن خانواده 5 نفره

پدر ۵۸ ساله و مادر ۴۳ ساله در حاشیه تهران در یک خانه ۵۰ متری بسیار محقر و قدیمی، با وسایل بسیار ساده مستاجر هستند و سه دختر ۱۹، ۱۲ و ۹ ساله دارند. پدر از اتباع افغان است و مادر اصالتا اهل خراسان شمالی است. پدر دچار بیماری دیسک گردن و مشکل کبد و کلیه است و از کار افتاده است، مادر نیز قبلا تصادف کرده و سرش آسیب دیده و وضعیت جسمی مناسبی ندارد. دختر بزرگتر ترک تحصیل کرده و چندین ماه پیش دچار سکته مغزی شده بود و نصف بدنش فلج شده بود که الان البته رو به بهبودی است. دختر ۱۲ ساله به علت نداشتن گوشی در دوران کرونا از درس عقب افتاده و امسال به کلاس پنجم میرود. خانواده درآمدی ندارد و با کمک­های مردمی و خیریه زندگی می­‌کنند. ۵۰ میلیون تومان ودیعه دارند که بخشی از آن قبلا تکسط خیریه تامین شده است. برای اجاره منزل جدید به ۳۰ میلیون تومان کمک نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/06/22

طرح 217: ودیعه مسکن مادر 30 ساله و 3 پسرش

مادر 30 ساله به همراه سه پسر 4 و 7 و 8 ساله با 37 میلیون تومان ودیعه و 700 هزار تومان اجاره ماهانه مستاجر است. پدر خانواده دچار اعتیاد است و مدتهاست خانه را ترک کرده است. مادر به کم سن و سال بودن بچه ها شرایط کار کردن ندارد و با کمک خیریه و اطرافیان امرار معاش می کنند. پسر 7 و 8 ساله به ترتیب سن امسال به کلاس اول و دوم می رود. برای قرارداد اجاره منزل جدید به 30 میلیون تومان کمک جهت افزایش مبل ودیعه نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/06/18

اردوی تفریحی دانش‌آموزان مستعد

برای این برنامه که در جهت بهبود شرایط روحی دانش آموزان مستعد و نیازمند انجام می‌شود، در روز های شنبه ۱۸ شهریور و چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار خواهد شد که در مجموع قرار است با حضور در این فضا آمادگی لازم را برای شروع سال تحصیلی پیدا کنند و گعده‌ای دانشجو دانش آموزی ایجاد شود تا گفت و گویی بین دانش آموزان و دانشجویان باشد. هزینه های حمل و نقل، تدارکات و بلیط های مکان ها در مجموع حدود ۲۰ میلیون تومان می باشد.
تاریخ شروع
1402/06/16

طرح 216: ودیعه مادر و دو دخترش

مادر 41 ساله به همراه دو دختر 8 و 11 ساله خود در حاشیه تهران با 40 میلیون تومان دیعه و 1 میلیون تومان اجاره ماهانه مستاجر است. این خانم به علت اعتیاد همسرش در شرف طلاق است. همسرش به علت مصرف مواد مخدر چند ماه پیش در زندان بود. دخترها به ترتیب سن امسال به کلاس دوم و پنجم می روند. مادر گهگاهی به کار نظافت منازل مشغول است ولی درآمد مشخصی ندارد. برای ودیعه منزل جدید به 30 میلیون تومان کمک نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/06/08

طرح 215: ودیعه مادر 32 ساله و فرزندانش

مادر 32 ساله به همراه پسر 17 ساله و دو دختر 8 و 1 ساله خود با 35 میلیون تومان ودیعه و 1 میلیون تومان اجاره ماهانه مستاجر است. مادر خانه دار است. پسر خانواده ترک تحصیل کرده و به کارگری مشغول است و اگر کار باشد روزی 300 هزار تومان درآمد دارد. دختر 8 ساله هم امسال به کلاس سوم می رود. پدر خانواده اعتیاد شدید دارد و فقط گهگاهی به خانه می آمد ولی چندماه اخیر دیگر به خانه نیامده است. صاحبخانه 30 میلیون تومان مبلغ ودیعه و 1/5 میلیون تومان اجاره ماهانه را افزایش داده است. جهت تمدید قرارداد اجاره و افزایش ودیعه مسکن به 30 میلیون کمک نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/06/07

رویش مهر: ملزومات تحصیل و آموزش دانش آموزان

مشارکت در تهیه لوازم التحریر، لباس مدرسه، کیف و کفش، هزینه ثبت نام و سایر هزینه های تحصیل 150 دانش آموزان نیازمند در حاشیه تهران مهرماه برای دانش آموزان نیازمند نیز آبستن امید و آرزوست، آنها برای شروع سال تحصیلی نیاز به لوازم التحریر، لباس، کیف، کفش و ملزومات آموزشی دارند که قرار است در رویش مهر برایشان تهیه کنیم. شما می‌توانید ما را در این طرح همراهی کنید تا این دانش آموزان بتوانند با دغدغه کمتری به تحصیل بپردازند.
تاریخ شروع
1402/06/04

طرح 214: ودیعه مادر جوان و دو فرزندش

مادر 32 ساله به همراه دختر 15 ساله و پسر 11 ساله‌اش در حاشیه تهران با 35 میلیون تومان ودیعه و 2/5 میلیون تومان اجاره ماهانه مستاجر است. بچه ها محصل هستند و امسال دختر به کلاس نهم و پسر به کلاس چهارم می‌رود. این خانم حدود هفت سالی است که به علت اعتیاد همسرش از وی جدا شده است. درآمد مادر از طریق نظافت منازل است که مدتی است به خاطر کمر درد، سر کار نمی‌رود. ماهانه 1/1 میلیون تومان یارانه و 1/1 میلیون تومان هم از کمیته امداد دریافت می‌کنند. برای قرارداد اجاره منزل جدید و افزایش ودیعه به 25 میلیون تومان کمک نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/06/02

عیادت از کودکان بیمار

قصد داریم به دیدار کودکان بستری در بیمارستان برویم تا با سرزدن به آنها لبخندی بر لب هایشان بنشانیم. برای کمک به برگزاری این برنامه در امور مختلفی همچون خرید خوراکی، اسباب بازی و دیگر هزینه های این برنامه می توانید ما را همراهی کنید. همچنین هدایای خود را میتوانید به صورت حضوری به دفتر خیریه فردای سبز اهدا کنید.
تاریخ شروع
1402/05/28

طرح 213: ودیعه مادر 34 ساله و دو پسرش

مادر ۳۴ ساله به همراه دو پسرش که ۱۳ و 9 ساله اند در حاشیه تهران با 30 میلیون تومان ودیعه و 1 میلیون تومان اجاره ماهانه مستاجر است. بچه ها محصل اند و به ترتیب سن کلاس سوم و هشتم هستند. این خانم حدود دو سال پیش به علت اعتیاد همسرش، از وی جدا شده است. خانم وسط کار خیاطی است و ماهانه 3/5 میلیون تومان درآمد دارد. ۱/۱ میلیون تومان یارانه و ۱/۳ میلیون تومان هم از کمیته امداد دریافت می کنند. موعد اجاره، فردا ۲۵ مرداد به اتمام می رسد و صاحبخانه مبلغ ودیعه را ۴۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه را ۱ میلیون تومان افزایش داده است. جهت تمدید قرارداد اجاره و افزایش ودیعه به ۳۰ میلیون تومان کمک نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/05/24

طرح 212: ودیعه مسکن خانواده 3 نفره

خانواده 3 نفره با 9 میلیون تومان ودیعه و 1 میلیون تومان اجاره ماهانه مستاجر هستند که به علت عدم پرداخت اجاره، کل مبلغ ودیعه کسر شده است. مادر خانواده 42 ساله است و دچار بیماری اندومتریوز و رماتیسم شدید و کیست زانو است، پدر خانواده هم که 44 ساله دارد دچار اعتیاد و تشنج است. یک دختر 13 ساله دارند که امسال به کلاس هفتم می رود. پدر فقط گهگاهی مبلغی خرجی می دهد و مادر هزینه های درمان را از رفقایش قرض می گیرد. پس اندازی ندارند و چند ماهی است که قرارداد اجاره به اتمام رسیده و صاحبخانه به خاطر شرایطشان مدتی مهلت داده بود و دیگر باید تخلیه کنند. برای ودیعه مسکن جدید به 30 میلیون تومان کمک نیاز داشتند که پرداخت گردید.
تاریخ شروع
1402/05/19
تاریخ پایان
1402/05/24

طرح 211: ودیعه مادر 52 ساله و دخترش

مادر ۵۲ ساله به همراه دختر ۱۷ ساله‌اش در حاشیه تهران با۴۰ میلیون تومان ودیعه و ۱/۴ میلیون تومان اجاره ماهانه مستاجر است. این خانم حدود ۱۱ سال پیش به علت اعتیاد همسرش از وی جدا شده است. دختر محصل است و امسال به کلاس دوازدهم می‌رود. مادر خانواده هم گهگاهی با پاک کردن سبزی درآمد اندکی دارد. ماهانه۸۰۰ هزار تومان یارانه و ۹۰۰ هزار تومان هم از کمیته امداد دریافت می‌کنند. صاحبخانه مبلغ ودیعه را افزایش داده است. برای تمدید قرارداد اجاره به ۲۰ میلیون تومان کمک نیاز داشتند که در تاریخ 30 مرداد پرداخت گردید.
تاریخ شروع
1402/05/12
تاریخ پایان
1402/05/30

ارزاق 150 خانواده نیازمند

150 خانواده نیازمند شناسایی شده در حاشیه تهران برای دریافت بسته های ارزاق چشم به راه مهربانی شما هستند. - حجم بسته‌های اهدایی با توجه به وضعیت و جمعیت هر خانواده متفاوت است و بسته‌های ارزاق معمولا شامل گوشت، برنج، روغن، ماکارونی، رب، حبوبات و اقلام دیگر خوراکی می باشد.
تاریخ شروع
1402/05/09

طرح ۲۱۰: ودیعه مادر ۴۳ ساله و پسرش

مادر 43 ساله به همراه پسرش در یک خانه اجاره ای با 35 میلیون تومان ودیعه و 800 هزار تومان اجاره ماهانه مستاجر است. این خانم حدود 3 سال است که به علت اعتیاد از همسرش جدا شده و به کار پرستاری از سالمندان مشغول است و به ازای هر روز 340 هزار تومان دریافت می کند البته همه روزها هم کار نیست. پسر ۱۶ سال دارد و امسال به کلاس یازدهم می رود. ماهانه700 هزار تومان یارانه و 930 هزار تومان هم از کمیته امداد دریافت می کنند. صاحبخانه مبلغ ودیعه را به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داده است. برای تامین بخشی از این مبلغ به ۲۰ میلیون تومان کمک نیاز دارند.
تاریخ شروع
1402/05/04