Logo خیریه فردای سبز شریف
طرح 98: 18 میلیون تومان کمک جهت پرداخت بخشی از بدهی های خانواده سادات 3 نفره در چهارمحال و بختیاری

خانواده سادات ۳ نفره: مادر و دو پسر ۱۴ و ۶ ساله

کمک صورت گرفته:
پروژه با مبلغ 18 میلیون تومان تعریف شد که یک نیکوکار محلی 15 میلیون تومان به ایشان قرض داد که توانستند بخش عمده ای از بدهی‌های خود را پرداخت کنند. به این صورت که پدر خانواده برایشان کار کند و ماهانه مبلغ دو میلیون تومان از حقوقش بابت بازپرداخت این قرض کسر شود.
و مبلغ 6 میلیون و 600 هزار تومان بابت باقیمانده بدهی‌های لوله‌کشی گاز و آب و درب و پنجره، و همینطور برای خرید امتیاز و کنتور گاز، به حساب طلبکارها واریز شد.

 

شرح مختصر:

🔸 ساکن روستاهای چهارمحال و بختیاری هستند. مادر ۳۳ ساله و خانه‌دار است. پدر چوپان و معتاد بوده و الان سه ماه است که خانواده را رها کرده، و مادر تقاضای طلاق داده است. کودک ۶ ساله دچار مشکل تیروئید، بیماری قلبی و کلیوی و انحراف چشم‌ها است که نیاز به درمان دارد.

🔹 پدربزرگ مادری بچه‌ها قسمتی از حیاط خانه خود را به ایشان داد و با اخذ ۵۰ میلیون تومان وام از بنیاد مسکن توانستند برای خود خانه‌ای بسازند و از اوایل پاییز در آن ساکن شدند.
▪️ با بیکاری پدر و رها کردن خانواده، نتوانسته‌اند اقساط وامها و همینطور بدهی‌های لوله‌کشی و درب و پنجره و ایزوگام را بدهند و با گذشت چند ماه، از طرف طلبکاران تحت فشار زیاد بوده و دچار مشکلات خانوادگی شده‌اند و نیاز به ۱۸ میلیون تومان کمک جهت پرداخت بخشی از این بدهی‌ها دارند.

مورد نیاز
180،000،000 ریال
تامین‌شده
86،825،000 ریال
تاریخ شروع
1399/11/11
تاریخ پایان
1399/12/20