Logo خیریه فردای سبز شریف
گزارش مالی از فعالیت‌های خیریه در دی ماه 1401
در دی ماه 1401، کمک ها و فعالیت های خیریه به منظور رسیدگی به مناطق محروم و دستگیری از خانواده های نیازمند به لطف الهی همچنان ادامه داشت و در بخش های تجهیز بخش اطفال بیمارستان الشتر، کمک هزینه زندگی، اجاره خانه، درمان، کمک تحصیلی، لوازم خانه و گوشت قربانی جهت نیازمندان در مجموع به ارزش 962 میلیون تومان صورت گرفت.

خیریه فردای سبز شریف با همراهی شما خیرین گرامی در راستای رسیدگی به مناطق محروم و خانواده های نیازمند، اقداماتی انجام می دهد که به صورت ماهانه گزارش مالی مختصری از این فعالیت ها ارائه می گردد:

💶 مبلغ 31/8 میلیون تومان جهت 40 مورد کمک هزینه‌ی زندگی برای نیازمندان

🏡  مبلغ 10/3 میلیون تومان جهت اجاره‌ منزل 4 خانواده‌ی نیازمند

💊 مبلغ 10/7 میلیون تومان کمک جهت پرداخت 11 مورد هزینه‌های درمان خانواده‌های نیازمند

🥩 مبلغ 23/2 میلیون تومان جهت قربانی 5 راس گوسفند جهت خانواده های نیازمند

📦 مبلغ 19/7 میلیون تومان لوازم خانه دست دوم شامل 5 دستگاه ماشین لباسشویی، 1 اجاق گاز، 1 دستگاه تلویزیون بهمراه گیرنده دیجیتال برای چند خانواده نیازمند در حاشیه تهران

💶 5/1 میلیون تومان جهت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان نیازمند (تهیه کتب کمک آموزشی و کیف مدرسه)

شکر خدا با تلاشها و بررسی های انجام شده در دو ماه اخیر  جهت تجهیز بخش اطفال بیمارستان الشتر اقدامات لازم صورت گرفته و در اواخر دی ماه مبلغ  860 میلیون تومان جهت تهیه تجهیزات مورد نظر هزینه شد که می توانید برای مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

قابل ذکر است که همه این پرداختی ها ما حصل کار اجرایی و بررسی و شناسایی خانواده های نیازمند متعددی است که توسط تیم اجرایی فردای سبز صورت می گیرد. خیرین گرامی می توانند از طریق این لینک در تامین هزینه های اجرایی سهیم باشند.